top of page

Ing. Jindřich Hegmon
CEO, Business Consultant
mobile: +420 602 520 069
jindrich.hegmon@ddeconsulting.cz

Ing. Jiří Hegmon
Business Consultant, člen představenstva a.s.
mobile: +420 605 297 097
jiri.hegmon@ddeconsulting.cz

Monika Prokopcová
Business Consultant
mobile: +420 725 562 436
monika.prokopcova@ddeconsulting.cz

Sunseed Development s.r.o. je dceřinou společností, v které realizujeme naše vize využití moderních mobilních a claudových technologií u malých a středních firem. Náš rozsah je od zajištění WEBu, obchodu, skladu, účetnictví, EET, marketingu i e-commerce. Ideální řešení dokážeme "poskládat" z toho nejlepšího na trhu.

Se společností Wincor-Nixdorf nás váže více než dvacetiletá spolupráce. Od roku 2014, kdy společnost Wincor-Nixdorf převzala aktivity společnosti Datec, dále působíme jako konzultanti společnosti na stávajících projektech a stejně tak se významně podílíme na inovacích produktů WNI především v oblasti maloobchodu.

Pokud se zajímáte o řešení pokladních systémů a EET pak jste na správné adrese. I my dodáváme a servisujeme komplexní softwarové a hardwarové řešení od společnosti WNI. Na jeho vývoji se významnou měrou podílíme.

Vyvinuli jsme společně se zkušenými průmyslovými designery ideální stojánek pro tablety, které mají sloužit jako pokladna v obchodě či restauraci. Stojánek též dodáváme.

bottom of page